Pro koho jsou určeny půjčky bez registru a poplatku?

Půjček je na našem trhu několik desítek. Budeme-li konkrétní, jsou jedny z produktů také půjčky bez registru a poplatku. Ty jsou v některých případech naprostým standardem, a to hlavně ve chvíli, pokud se po nich budeme poohlížet v rámci nebankovního segmentu. Zde samozřejmě máme možnost využívat různé možnosti, mezi které se řadí třeba i tyto:

  • Mikropůjčky
  • Půjčky ručené nemovitostí
  • Klasické nebankovní půjčky

Ve všech těchto případech se tedy nemusíme bát toho, že bychom snad u prověřených a známých poskytovatelů platili jak různé poplatky spojené třeba s vyřízením, tak že bychom snad byli omezeni tím, že jsme v minulosti měli finanční problémy.

Ideální, hledáme-li výhodnost

Pokud jsou tedy půjčky bez registru a poplatku něčím unikátní, tak určitě výhodností. Na trhu se sice můžeme setkat s variantami, kdy po nás bude některá společnost chtít poplatek třeba za schválení nebo vyřízení úvěru, ale rozhodně to dnes není standardem. Ideální ukázkou jsou třeba poskytovatelé, jako je Provident, Home Credit, nebo také Cofidis. U žádného z nich se poplatku bát nemusíte.

To samozřejmě znamená, že v rámci půjčky nebudete kromě úroků platit nic navíc. A tak je nejenom jednodušší spočítat si výhodnost, ale je mnohem jednodušší peníze získat. A to už jenom proto, že pokud finance nemáte, jenom těžko seženete několik tisíc na případné poplatky. Ty jsou dnes spjaté spíše s různými nevýhodnými a také podvodnými půjčkami.

Půjčky bez registru a poplatku jsou vhodné i pro problémové klienty

Druhou skupinou lidí, které tyto úvěry přijdou maximálně vhod, to jsou zcela jistě lidé, kteří měli v minulosti problémy. A to problémy se splácením svých závazků, a tak jsou uvedeni v bankovních, stejně tak jako v nebankovních registrech. Jim tak logicky zavírají dveře snad všechny banky na našem trhu, ale pokud využijí nebankovní půjčky bez registru a poplatku, nemusí se bát toho, že by byla minulost jakkoliv vytahována. A to platí jak u výše zmíněných společností, tak třeba i u společnosti Acema, která nabízí půjčky ručené nemovitostí. Přehled poté doplníme i společnostmi jako Ferratum nebo Zaplo, které nabízejí mikropůjčky, které jsme recenzovali minulý měsíc. A poslední jmenovaná na svém webu uvádí toto: „Zažádejte on-line a prostředky automaticky převedeme na Váš účet bez toho, aniž byste opustili pohodlí domova.“

Samozřejmě do registrů se ale můžeme dostat, i pokud nejsme problémovým klientem. Stačí totiž pozdě zaplatit splátku, stačí pozdě zaplatit paušál, nebo třeba poplatek za elektřinu. To vše vede k tomu, kdy můžeme mít negativní záznam po dobu několika let. A to i přesto, že nic nedlužíme a jednalo se jenom o drobnou chybu, v jinak bezproblémovém placení. I to jsou negativa, která registry mají, a proto můžeme půjčky bez nich doporučit a dobře hodnotit. A to hlavně proto, že se nezaměřují na informace, které nejsou tolik podstatné.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *