Jak vypadá Rychlá půjčka 24 a co nabídne?

Pod zajímavým názvem Rychlá půjčka 24 se nachází klasický úvěrový produkt, který spadá do segmentu mikropůjček. Tedy půjček, které pokud něčím nadchnou, tak je to hlavně jednoduchostí, širokou škálou částek, ale i rychlostí samotného získání peněz. A jinak tomu není ani v tomto případě.

Pojďme se proto podívat na konkrétní parametry této půjčky, která může sloužit primárně k řešení finančních problémů, ale stejně tak je možné peníze využít na cokoliv jiného.

Upozornění: Jedná se totiž o úvěr neúčelový a tak není třeba nikomu dokládat, na co budou peníze použity.

Kolik peněz Rychlá půjčka 24 nabídne?

Základem samotné nabídky jsou logicky peníze. Pokud začneme u té nejnižší částky, tak si lze požádat o sumu 500 korun českých. Samozřejmě ta je většině lidí málo, a tak jim Rychlá půjčka 24 může nabídnout i částku výrazně větší, konkrétně potom až 10 000 korun českých. A to samozřejmě na dobu, kterou si může díky interaktivnímu formuláři také zvolit každý žadatel sám. Navíc je termín splatnosti o mnoho zajímavější, než u jiných poskytovatelů. A to z toho důvodu, že minimum je 5 dní, zatímco maximum je příjemných 45 dní, tedy celkem 1,5 měsíce. A takovou lhůtu dnes moc poskytovatelů automaticky nenabízí.

Kdo si může požádat?

V principu kdokoliv, kdo potřebuje peníze. Samozřejmě aby je mohl dostat, musí nejprve splnit potřebné podmínky. Ty nejsou nijak náročné, s čímž souvisí také schvalovatelnost, která je vysoká. Mezi to hlavní, co tak jako žadatelé musíte splnit, zcela určitě patří:

  • Věk nad 18 let
  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Stálý příjem
  • Bezdlužnost
Inspirace:  Půjčka 5000

Samozřejmě tyto hlavní podmínky doplňuje i několik dalších, jako je třeba bezproblémová platební historie. Samozřejmě zde musíme říci, že pokud máte půjčeno jinde, není to překážkou. Problém by to byl v případě, kdy byste u jiné společnosti nespláceli tak, jak jste splácet měli. To už by poměrně velká komplikace skutečně byla.

Vyřízení z pohodlí domova

S výhodami jistě souvisí i to, že většinu potřebného vyřídíte z pohodlí domova, jak už býva u těchto půjček zvykem. Jakmile si podáte žádost, stačí hlídat váš mobilní telefon, na který přijde informace o tom, zda jste byli schváleni, nebo nikoliv. A pokud ano, odcházejí peníze na váš zvolený bankovní účet. Samozřejmě pokud se tak děje v rámci jedné banky, jsou připsány ihned.

Všechna výše uvedená pozitiva se poté setkávají s příjemnými ohlasy samotných klientů, které tak poskytnou pozitivní reference. A takovým příkladem může být i informace Jirky z Brna: „Byli jsme s mojí přítelkyní v nákupním centru. Moc se jí líbila jedna kabelka. Bylo mi trapně, protože v hotovosti jsem na ni neměl a na účtu to nebylo o moc lepší. Pak jsem si vzpomněl, že jsem registrovaným klientem u Rychlapujcka24. Stačila jedna SMSka a peníze jsem měl na účtu během pár minut.“

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *