Jakou podobu může mít půjčka pro dlužníky?

Dluhy jsou poměrně velkým problémem současné společnosti. Že je to skutečně fakt, to dokazují také četné zprávy v médiích. Příkladem může být zpráva serveru iHned, která uvádí: „Češi si v minulém roce půjčovali dál. Stouplo jak zadlužení domácností, tak i firem. Na druhou stranu je vidět, že část lidí se naopak výdajů obává. Vklady u bank totiž vzrostly o téměř 76 miliard korun.Samozřejmě pokud už o dluzích mluvíme, může se jednat jak o ty, kdy jsme si vzali třeba hypotéky, tak i o ty, kdy máme neuváženou půjčku. A s ní často souvisí to, že dlužíme i několik pravidelných splátek. A pokud je to vaše situace, a chcete opět půjčit, poradíme kde.

Musíme však říci, že půjčka pro dlužníky nemusí být v tomto případě dobrou volbou, a to právě proto, že může přidělat celou řadu nových problémů a tak je dobré raději zkusit svou situaci řešit domluvou s věřiteli. Pokud to není možné, nabízejí se tyto možnosti:

Co nabídne mikropůjčka?

V první řadě jistotu velmi rychlého a často i bezproblémového vyřízení. Není totiž nahlíženo do registrů, stejně jako třeba není požadován příjem. A tak může na peníze dosáhnout opravdu každý. Samozřejmostí je vyřízení do pár minut a možnost využít finance na cokoliv. Drobným negativem zůstává menší výběr částek, kdy jako žadatelé, kteří si berou tento typ půjčky poprvé, máte možnost dosáhnout pouze na sumu okolo několika tisíc korun. Ideálními představiteli, kteří tento typ půjčky nabízejí, jsou společnosti Ferratum, Zaplo a CreditON.

Inspirace:  Jaké existují nebankovní půjčky Liberec?

Jak je to s klasickou nebankovní půjčkou?

Ta už má své podmínky o něco složitější, ale stále je možné říci, že to půjčka pro dlužníky skutečně je. Připravte se sice na to, že bude třeba dokládat příjem, ale bát se není třeba toho, že by snad bylo nahlíženo do registrů. A to jak do těch bankovních, tak do těch nebankovních. O vašich závazcích se tedy nikdo nemusí dozvědět.

Co je u těchto půjček určitě pozitivní, to jsou poměrně příznivé úrokové sazby, které se velmi blíží sazbám bankovním. Samozřejmě blíží se k nim také částky, na které lze dosáhnout. Pokud budeme konkrétní, tak si lze bez problémů půjčit desítky i stovky korun, a to na dobu okolo několika let. Samozřejmě s tím souvisí i to, že vše budete pravidelně a měsíčně splácet. A představitelé? Home Credit, Provident nebo Cofidis.

Půjčka pro dlužníky může požadovat i vaši nemovitost

Poslední možností je půjčka ručená nemovitostí. Ta nabídne částky až v řádech milionů korun, přičemž podmínky jsou podobné, jako u mikropůjček. Dodat ale musíme to, že tato půjčka dokáže řešit také situace, kdy již máte exekuci. Může se tak jednat o takzvané vyplacení exekuce, kdy danou půjčkou zachráníte střechu nad hlavou. Tedy pokud danou půjčku dále splácíte. Zde je ideálním představitelem, který tyto půjčka pro dlužníky nabízí, společnost Acema, která se může pyšnit hned několika pozitivy a kladným hodnocením.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *