Jaké parametry má Mobil půjčka?

Ačkoliv samotný název tohoto úvěrového produktu může klamat v tom, že se jedná pouze o název obecný, není to úplně pravda. A to proto, že Mobil půjčka je konkrétním úvěrovým produktem, který nabízí společnost Finspace. Ten spadá do segmentu takzvaných mikropůjček, což jsou samozřejmě takové půjčky, které nabízejí menší finanční částky a jsou spjaty s jednoduchýma rychlým vyřízením.

A přesně v tomto duchu se nese i Mobil půjčka. Pojďme se tedy podívat na její parametry.

Kolik nám může Mobil půjčka

Zde oproti konkurentům rozhodně nečekejte žádnou změnu, jelikož rozsah částek je klasický. K dispozici tak jsou sumy od 1 000 až po 10 000 korun českých. Co je ale v rámci žádosti poměrně zajímavé, to je určitě fakt, že si zde nevolíte termín splatnosti. Ten je totiž pevně dán a je spjatý s každou částkou, kterou využijete. Konkrétní termín je v tomto směru 21 dní. Pokud by vám to jako žadatelům bylo málo, nabídne vám Mobil půjčka možnost si danou lhůtu prodloužit. A to o dalších 7 dní. Samozřejmostí je, že to lze učinit opakovaně, stejně jako je jasné, že se to nemusí obejít bez poplatku. A ten může činit 250 – 1 250 korun českých.

Jaké jsou podmínky schválení?

Pokud nad danou možností uvažujete, je dobré se seznámit také s podmínkami schválení, které jdou s půjčkou ruku v ruce. Zde musíme podotknout, že ty jsou poměrně benevolentní. Pokud je něco, co musíte bezpodmínečně splňovat, potom se jedná o tyto požadavky:

  • Požadavek plnoletosti
  • Požadavek platného občanského průkazu
  • Požadavek na bydliště na našem území
Inspirace:  SMS půjčka bez registru

To jsou jediné tři hlavní podmínky, které s půjčkou souvisí. Jak z nich tedy vyplývá, není nutné jak potvrzení o příjmu, tak žádné další dokumenty. Stejně tak se nemusíte bát ani nahlížení do registrů, podobně jako v tomto případě.

Pro koho jsou peníze určeny?

Primárně pro každého, jelikož Mobil půjčka je úvěrem neúčelovým. Přesto je ale půjčka doporučována hlavně těm, kteří mají určité finanční problémy. Poměrně dobře to shrnuje samotný poskytovatel, který na svém webu přímo uvádí: „Tuhle situaci zná většina z nás. Neočekávané výdaje, do další výplaty je ještě daleko a v peněžence téměř prázdno. Řešením bývalo sklopit hlavu a s prosíkem vyrazit za příbuznými, či přáteli.“

Samozřejmě využít lze půjčku i na celou řadu dalších věcí, jelikož v tomto směru Mobil půjčka své žadatele nijak neomezuje. V čem je však také neomezuje, to je i rychlost samotného vyřízení, kdy může být vše vyhodnoceno a hotovo již do 10 minut od podání online, nebo SMS žádosti. A to díky automatizování celého daného procesu, který s vyřízením souvisí. Navíc peníze lze získat dvěma hlavními způsoby, a to buď:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *