Airbank přihlášení na účet přinese řadu výhod

Zajímá vás, proč je dobré při výběru účtu hledět i na to, jak propracované má internetové bankovnictví? Pokud ano, pojďme se podívat na aktuálně vyhledávanou možnost, kterou je Airbank přihlášení na účet. Právě tento internetbanking je totiž spojen s celou řadou výhod, které vám v první řadě usnadní obsluhu vašeho účtu.

Airbank přihlášení na účet nabídne základní služby

Při představování daných možností rozhodně nesmíme zapomenout na to, že nabídnout také naprosto základní funkce, které jsou spojeny se správou našich účtů. To logicky zahrnuje hned několik možností, kam patří:

  • Zadávání příkazů k úhradě
  • Zadávání trvalých plateb
  • Sledování příchozích a odchozích plateb

Nejsou to ale jenom tyto služby, jelikož stejně tak nabídne daná platforma třeba i možnost toho, že zde máte jasný přehled o vašich platebních kartách, stejně jako zde máte k dispozici třeba i přehledy o tom, jak splácíte váš úvěr. To vše Airbank přihlášení na účet nabídne.

Tip pro čtenáře: Vyzkoušejte jednu z půjček od Air bank a získejte až 50000 Kč.

Jaké jsou zajímavé funkce u běžného účtu?

Nyní se pojďme podívat na to nejzajímavější, a to jsou různé zajímavé funkce. Pokud začneme běžným účtem, máme na výběr třeba z možnosti nechat si zasílat různá upozornění a mít tak ještě lepší přehled o tom, co se na účtu děje. Stejně trak je zajímavou funkcí to, že pod jedním přihlášením lze spravovat několik účtů. A o tom banka říká: „S přehlednou navigací jednoduše přepínáte mezi vašimi účty. Platby vyřídíte na 2 až 3 kliknutí. Můžete využít odkazy vpravo dole pro speciální operace, jako Šablony plateb atd.“

Inspirace:  Fér půjčka od Sperbank - i banka s podivným názvem může být řešením

Mezi další pozitivum patří možnost nastavit si vaši domovskou stránku přesně tak, jak potřebujete.

Poslední vychytávkou jsou převody plateb mezi vašimi účty. Zde nemusíte zadávat příkazy, jelikož platby jednoduše přetáhnete myší.

Co získáte u spořícího účtu?

Nyní se pojďme podívat ještě na to, jaké zajímavé funkce nabídne Airbank přihlášení na účet v souvislosti s vaším spořícím účtem. Zde je tou hlavní zajímavou funkcí systém virtuálních obálek. Díky nim si jednoduše přesouváte peníze podle toho, na co všechno chcete spořit. A to třeba na vaše auto, na vaši dovolenou, stejně jako třeba na nákup nového vybavení do vašeho bytu nebo na konsolidaci všech vašich půjček. Samozřejmě dané obálky jsou virtuální a tak stále máte k dispozici onu celou částku, pokud ji budete potřebovat.

Proč využívat?

Pojďme se podívat také na to, proč vlastně dané možnosti využívat. Důvod toho je více než jasný. V první řadě totiž ušetříme mnoho času, než kdybychom navštěvovali pobočky. Tím ale výhody nekončí, jelikož dalším pozitivem je i celková přehlednost a tak vždy přesně zjistíme, kolik máme peněz, zda přišla výplata, nebo zda jsme uhradili vše potřebné. To vše navíc Airbank přihlášení na účet umožní jak v rámci počítačů, tak i mobilních telefonů, nebo tabletů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *