Jaký je zájem o hotovostní půjčky?

V dnešní době jsou velice oblíbené nebankovní krátkodobé půjčky a v mnohém nahradily ještě donedávna dost propagované nebankovní hotovostní půjčky. Alespoň to vypovídá ze statistických údajů. Jenže to není až tak pravda a nebankovní hotovostní půjčky do domu zažívají po krátkém čase svoji renesanci v popularitě.

Hotovost na ruku?

Původem britská společnost Provident Financial, která na našem trhu působí skutečně dlouhou dobu a stále je lídrem v oblasti nebankovních finančních půjček a to nejen nebankovních hotovostních půjček do domu. I když půjčky jsou obecně drahé, mnoho lidí je stále využívá, protože jsou ojedinělé a nabízí mnohem více, než krátce na trhu působící firmy, poskytující mikropůjčky.

Víte, že … půjčka od Providentu je většinou hotovostní, tedy nebankovní hotovostní půjčka do domu.

Spousta výhod půjčky od Providentu

Velkou výhodou této nebankovní hotovostní půjčky do domu je právě to, že žadatel nemusí nikam docházet, obchodní zástupce firmy jej navštíví v místě bydliště a půjčku sjedná. Přitom jsou peníze vyplaceny ihned na ruku a klient nemusí čekat na to, až přibudou na účtu. Navíc ne každý má bankovní účet, anebo k němu má přístup.

Inspirace:  Půjčka Home credit bez ručitele

Kdo nemá bankovní účet, žádá o hotovostní půjčku!
Pokud například mají manželé společný bankovní účet a jeden z nich si chce vzít nebankovní hotovostní půjčku do domu, aby o tom druhý nevěděl, je možné postupovat právě touto formou a to, že si zažádá o diskrétní nebankovní hotovostní půjčku do domu. Nemusí se o půjčce dozvědět nikdo z jeho okolí.

Lidé chtějí hotovostní půjčky

A nejen důvod bankovního účtu je ten, že si lidé zřizují nebankovní hotovostní půjčky do domu. Na celé záležitosti je to výhodné, že peníze získávají při sjednání smlouvy o nebankovní hotovostní půjčku do domu ihned na ruku a nemusí vyčkávat na okamžik, kdy budou peníze na účtu. Ihned tam mohou vyřešit své záležitosti s chybějící částkou.

Nebankovní hotovostní půjčky do domu
Hans / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *