Pro koho může být vhodná půjčka bez registru?

Pokud se podíváme na nabídku úvěrových produktů současných bank, je často vázána s náročnými podmínkami samotného získání a tedy i schválení. V rámci toho jsou klienti poměrně důkladně ověřováni, což může trvat velmi dlouho. Co je s nabídkou bankovních domů často spojeno, to je i fakt, že je nahlíženo do registrů. Naštěstí ale existuje alternativa, a to segment nebankovní, v rámci kterého je k dispozici produkt s názvem půjčka bez registru.

Jaké možnosti existují?
Jak jsme již zmínili, dané půjčky dnes nabídnou současné nebankovní společnosti. A jelikož těch je několik desítek, máme jako žadatelé unikátní možnost dosáhnout na libovolný úvěrový produkt a také libovolnou částku. Pokud bychom si měli zmapovat, jak může půjčka bez registru, potom je třeba říci, že existují tyto možnosti:

  • Segment mikropůjček
  • Segment klasických nebankovních půjček
  • Půjčky ručené nemovitostí
  • Půjčky na exekuci a další specielní nabídky

Půjčka bez registru je vhodná nejenom pro problémové klienty
Ačkoliv ti tvoří největší klientelu, rozhodně nelze říci, že by byly nutně vhodné jenom pro ně. Naopak. Půjčit si bez obav z toho, že budou prověřovány registry, je vhodné i pro jakéhokoliv jiného klienta. Důvod toho je samozřejmě jasně daný, a to takový, že vše proběhne mnohem rychleji, než pokud by se snad do daných registrů hledělo. Díky tomu máme možnost získat peníze třeba i do několika minut – tomuto dominuje onen segment mikropůjček.

V registrech může být každý
Dalším důvodem, proč nebankovní společnosti registry neprověřují, je ten, že v nich může být téměř každý z nás. Ne vždy totiž dostatečně vypovídají o tom, jak jsme na tom z hlediska naší bonity. Do registrů se totiž můžeme dostat třeba za to, že pozdě zaplatíme paušál na telefon, nebo pozdě uhradíme platbu energetické nebo vodárenské společnosti. V rámci toho máme záznam, a to i přesto, že nic nedlužíme. A takový záznam se s námi může táhnout třeba i několik let.

Inspirace:  Do jakých skupin dnes dělíme nebankovní půjčky?

Na co při výběru hledět?
Ať už si vybereme jakoukoliv půjčku, tedy jakýkoliv segment, vždy bychom měli hledět stále na stejné vlastnosti. Ty zahrnují jak kombinaci částek a termínů splatnosti, tak samozřejmě i výši úroků a RPSN. Dalším parametrem jsou třeba i jasně dané a transparentní podmínky, které mohou souviset se smlouvou. Vliv ale hraje také rychlost vyřízení, nebo jednoduchost celého procesu. Pokud hledáte toto, jsou ideální mikropůjčky. Pokud naopak částky v milionech, jsou to půjčky ručené nemovitostí. A zde si dovolíme citaci jednoho z poskytovatelů, která zní: „Existuje spousta podvodníků a lichvářů, kteří jen slibují, ale my skutečně nabízíme nejférovější nebankovní půjčky bez registru. To potvrdil i test úvěrů, který ACEMA Credit vyhrála jako nejdůvěryhodnější poskytovatel nebankovních půjček.“

Nebankovní půjčka bez registru na cokoliv
Nebankovní půjčka bez registru na cokoliv – ACEMA Credit

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *