Férová půjčka? Hledejte u Zaimo

Nebaví váš už pozorovat všechny ty negativní zprávy v médiích, které přináší další a další zprávy o nekalých nebankovních firmách, které půjčují nevýhodné půjčky? Chcete opravdu půjčku, která bude průhledná, seriózní a na míru?

Vyzkoušejte Zaimo půjčky online! Nejen, že si budete moci půjčit až do výše 25 000 korun, což dnes nabízí jen málo společností, ale navíc částku budete moci splatit už za jeden až za dvanáct měsíců!

Další výhody Zaimo půjčky online

Velikou charakteristikou Zaimo půjčky online je to, že je její proces schvalování velice inovativní oproti ostatním společnostem. Vše tedy proběhne velice rychle, a to nejčastěji okolo 90 vteřin.

Budete mít k dispozici kompletní a precizní informační servis, který vám navíc bude poskytován po celou dobu čerpání půjčky. Peníze budete mít už 15 minut po schválení vaší žádosti. Nebudete muset tedy čekat dlouhé dny, jako je tomu u konkurence.

Zaimo tedy přináší něco navíc, přidanou hodnotu, kterou nikde jinde nenajdete! V neposlední řadě jsou půjčky vypláceny rovnou na váš osobní bankovní účet. Peníze budete mít okamžitě k dispozici, a to na cokoliv. Zaimo se prostě přizpůsobí vám, a ne jak to chodí u konkurence, kdy se musíte přizpůsobit hlavně vy!

Inspirace:  Jak získat půjčky do 24 hodin

RPSN – číslo, které straší lidstvo

Každý člověk, který si chtěl někdy půjčit, určitě slyšel nejednu hrůznou historku o tom, jak někomu strašlivě vzrostla hodnota RPSN a tudíž pak splácel pekelně vysoké částky, které ho stály úplně všechno. Jenže Zaimo takhle nefunguje! Zaimo takhle nejedná! Zaimo je férové, a proto vám už na začátku stanoví hodnotu RPSN ve výši 79,58 %. Během celého procesu čerpání vaší půjčky se s touto hodnotou nebude nic dít. Nemusíte se tedy vůbec bát!

A až potkáte toho, kdo vám vyprávěl o těch hrůzných zkušenostech s měnící se sazbou RPSN u jiných poskytovatelů půjček, pošlete jej k Zaimo. Uvidíte, že okamžitě dotyčný změní názor!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *