Akční leták Kaufland

Kaufland představuje oblíbenou síť prodejen v naší republice. Akční leták Kaufland je k dispozici každý týden a na několika stránkách se představují akční výrobky za skvělé ceny. Každý den si vyberete ze širokého sortimentu za nízké diskontní ceny. Spotřebitelé rovněž oceňují kvalitu výrobků a dostupnost výrobků vyrobených v České republice.

Nákupy se slevami se vyplatí

I v roce 2015 získaly prodejny Kaufland prestižní cenu Superbrands a došlo tak k obhájení loňského ocenění. Cena byla udělena na základě preference zákazníků i názorů odborné poroty. Jedná se o potvrzení kvality a skvělých nákupů.

Petra K., Děčín: Do děčínské prodejny Kaufland chodím pravidelně. Akční leták Kaufland je mi dobrým pomocníkem při výběru potravin a jiného sortimentu za lepší ceny. Nejčastěji si vybírám maso, mléčné výrobky, pití a drogerii.

Nové letáky vždy k dispozici

Akční leták Kaufland dostanou zákazníci vždy do svých stránek den před platností nového letáku, tedy ve středu. Od čtvrtka pak týden platí ceny zboží uvedené v letáku. Jestliže se k vám z nějakého důvodu nedostane akční leták Kaufland, není problém si ho najít online, kde si snadno vše prohlédnete. Díky letáku můžete uspořit až několik desítek procent z obvyklé ceny výrobků.

Inspirace:  Na co se hodí rychlá půjčka před výplatou?

Zboží v Kauflandu za báječné ceny!

Akční leták Kaufland se zaměřuje i na zvýraznění českých výrobků. Vždy najdete výrobky označené českou vlaječkou, takže víte, že právě tento výrobek byl vyroben v ČR. Každý týden se objevují výrobky Z lásky k Česku, kde se zlevňují české tradiční produkty. Letáková nabídka se obměňuje pravidelně, ale vždy si vyberete potřebné potraviny a zboží do vaší domácnosti. Bez problémů si nakoupíte levně sýry, mléko, pivo, čaje, ovoce, zeleninu, uzeniny nebo maso. Nechybí ani slevy na kuchyňské náčiní, lůžkoviny, oblečení, domácí obuv, elektroniku nebo doplňky do automobilů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *