Máte v plánu využít půjčky Ostrava? Poradíme, jaké jsou možnosti

Ostrava je třetím největším městem naší země. Leží nedaleko hranic s Polskem, v severovýchodní části naší země. Samozřejmě jako velké město nabídne dobrou občanskou vybavenost a široké možnosti využití různých služeb. A mezi ty patří také půjčky Ostrava. Právě úvěrové produkty jsou totiž nedílnou součástí našich životů a tak je jasné, že i lidé v tomto městě touží po tom, aby peníze získali. Pokud jste na tom stejně, přicházíme s radami o tom, jaké možnosti se zde vyplatí využít.

Klasické nebankovní půjčky Ostrava slibují rychlost

Začneme-li v nebankovním segmentu, je ideální volbou klasická nebankovní půjčka. Ta dnes nabídne částky v rozmezí několika desítek i stovek tisíc. Většinou je situace v rámci schválení velmi podobná, a tak po online žádosti nastává doručení smlouvy. Tu vám může přivést jak obchodní zástupce, tak třeba i najatý kurýr. A jelikož v Ostravě jich figuruje celá řada, nemusíte čekat nijak dlouho, než k vám daná osoba přijede. To logicky výrazně snižuje dobu nutnou k čekání na celkové vyřízení. A pokud máme být konkrétní, tak ideálními společnostmi jsou třeba:

  • Cofidis
  • Provident
  • Home Credit

U této možnosti ale musíme dodat i to, že řada nebankovních poskytovatelů má v Ostravě své pobočky a tak na ně můžete vyrazit a vyřídit zde. Pokud potřebujete peníze na ruku, nebankovní společnosti se zdají být dobrým řešením.

Výběr z několika desítek bank

Mluvíme-li o pobočkách, tak stejnou možnost máte také u bankovních domů. Zde samozřejmě získáváte výhodu v tom, že banky nabídnou velmi nízké úrokové sazby, což logicky vede k celkové výhodnosti půjček. A jelikož řada z nich je na frekventovaných místech Ostravy, stačí skočit na tramvaj a autobus a za pár minut jste u té „své“. I to je jedna velká výhoda oproti lidem, kteří bydlí v zapadlých koutech naší republiky.

Inspirace:  Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Variantou jsou i půjčky ručené nemovitostí

Ty spadají do segmentu nebankovních půjček, ale oproti klasice nabídnout tyto půjčky Ostrava možnost půjčit si i milionové částky. Ideálním představitelem je třeba společnost Acema. S ní souvisí i dobré hodnocení klientů, jakým je třeba paní Miroslava, která píše: „Společnost ACEMA Credit vřele doporučuji všem, kdo si chce splnit své sny a ví, že u bankovního systému by mohl nastat problém. Třeba s tím že je důchodce, na mateřské apod. My jsme služeb společnosti využili a byli jsme mile překvapeni jak rychle a vstřícně se vše vyřešilo. Až budeme opět uvažovat o nějakém investování, víme kam jít.

A proč je i u této půjčky výhodné bydlet v Ostravě? Jelikož aby bylo možné vám peníze poskytnout, je nejprve nutné vaši nemovitost ocenit. A tak pokud bydlíte na území tohoto města, bude to k vám mít pracovník dané společnosti spolu s odhadcem velmi blízko a tak nemusíte čekat třeba několik dní, než k vám budou mít cestu. I to souvisí s rychlostí, i když na druhou stranu mají takové půjčky Ostrava svou nevýhodu. Ceny nemovitostí na tomto území stále klesají a tak je jasné, že za stejný byt nebo dům můžete získat mnohem méně peněz, než kdyby se nacházel třeba v Praze, Brně nebo dalších prestižnějších lokalitách pro život.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *