Poradíme, jak na úvěry bez registru

Pokud Vám někdo řekne, že Vám nemůže poskytnout úvěr, protože máte zápis v úvěrovém registru, znamená to, že jste v minulosti měla problém s opožděným splácením půjčky či úvěru. Bankovní neboli úvěrový registr spravuje nezávislá instituce, která vede záznamy o všech schválených, zamítnutých půjčkách, splátkového prodeje. Lidé v něm evidováni jako dlužníci mají potom minimální šanci na vyřízení klasické půjčky přes bankovní sektor. Neznamená to však, že nemáte žádnou šanci, aby Vám byly poskytnuty úvěry bez registru.

Samozřejmě, že čím vyšší částku si potřebujeme půjčit, tím je těžší sehnat někoho, kdo nám půjčí. Takže, pokud máte zájem o půjčku do 15000 Kč, můžete využít služeb SMS půjček. Úvěry bez registru v této podobě se dají získat poměrně rychle (vyzkoušejte tuto nabídku). Stačí si na webu provozovatele najít formulář, který vyplníte a následně ho rychle odešlete prostřednictvím mobilního telefonu, nebo přes počítač. Potvrzení Vaší žádosti přijde prostřednictvím SMS zprávy. V ní si najdete originální kód, který použijete při žádosti o půjčku.

Napoprvé můžete dostat jen kolem 1 000 Kč, ale pokud budete ve splácení dodržovat všechna dohodnutá pravidla, následná půjčka již může být až do 10 000 Kč. Splácet ji můžete už po pár dnech, nebo měsících. Jejich výhodou je to, že si přesně můžete zvolit, kolik chcete půjčku splácet. Podobný systému je i při online malých půjčkách. Fungují na stejném principu, jako sms půjčky, jen žádost a všechny potřebné doklady řešíte přes webovou stránku. Úvěry bez registru tak můžete dostat i zde, ale jejich výše je také omezena do pěti set euro.

Co vám mohou nabídnout banky?

Některé banky umožňují získat úvěry bez registru formou kontokorentního úvěru, čili povoleného přečerpání účtu. Není jej však jednoduché získat. Pokud přijdete do banky jako zcela nový klient, musíte se připravit, že minimálně tři měsíce tento úvěr nedostanete. Po tomto období o něj můžete požádat, ale musíte mít stálý příjem financí na účet, nejlépe pravidelnou výplatu.

Pokud máte zápis v registru, budete k žádosti potřebovat i potvrzení od zaměstnavatele o zaměstnání. Ani všechny tyto náležitosti automaticky neznamenají, že Vám bude kontokorektný úvěr povolen. Pokud ano, tak jeho výše záleží od obratu na Vašem účtu. Maximální výška je však 50 000 Kč. Princip je jednoduchý. Po schválení si jednoduše můžete z účtu vybrat částku nad rámec Vašeho stavu účtu do povolené hodnoty. Splácení je automatické, banka Vám prostředky stáhne jakmile vám přijdou peníze na účet. Úroková sazba se pohybuje od 15 procent do 20 procent. Úroky si banka automaticky stáhne na konci měsíce a počítají se přesně na dny. Úvěry bez registru jiným způsobem v bance nedostanete.

Inspirace:  Společnost Cofidis – půjčky bez registru jsou klíčovým produktem

Úvěry bez registru s ručením nemovitostí

Pokud byste měla zájem o úvěry bez registru v desítkách tisíc korun, jedinou šancí jak je získat je ručit nemovitostí. Poskytovatel takového úvěru si je vědom Vašeho zápisu v registru, ale nemovitost mu slouží jako záruka v případě nesplácení úvěru. Úvěr, který Vám poskytne však pravděpodobně bude mít vyšší úroky, pokud je běžné. Vše je však na Vaší vzájemné dohodě, protože poskytovatelem může být pouze nebankovní společnost, kde si můžete některé často smlouvy upravit na základě vzájemného úmluvy.

Banky Vám pravděpodobně úvěr neposkytnou ani kdybyste chtěla založit nemovitost. Jiný způsobem pokud získat půjčku je možnost, aby o ni požádala Vám blízká osoba, nejlépe manžel. Dá se to však jen ve společnostech, kde není nutné, aby se stal manželka automaticky spoluručitelka, jak to je běžné u většiny bankovních úvěrů.

Tip na závěr: Předtím, než si nějaký úvěr vezmete, nejlepší je si také porovnat více poskytovatelů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *