Rychlé půjčky bez doložení příjmu

Začínáte řešit, kdo vám půjčí na novou pračku, na doplacení elektřiny, na neodkladnou rekonstrukci koupelny nebo na jídlo pár dní před výplatou? Můžete se obrátit na známé, ale žádost o peníze může pokazit vaše dosavadní vztahy. Lépe se obrátit na profesionály – tedy banky a nebankovní společnosti, které se zabývají půjčkami různého druhu.

I bez práce můžete získat koruny navíc…

Chybí vám peníze a nezlepší se to, protože patříte mezi nezaměstnané a nemáte mnoho možností si navýšit váš příjem? Rychlé půjčky bez doložení příjmu jsou vyhledávanými finančními produkty. Během chvilky si můžete půjčit peníze a nemusíte vystrčit ani paty z domova. K vyřízení půjčky vám stačí se připojit na příslušné webové stránky a zde provedete několik málo úkonů – zaregistrujete se, vyplníte potřebné osobní a kontaktní údaje, odešlete kliknutím žádost a chvilku počkáte na odezvu. Celý proces žádosti je velice svižný a během několika minut už můžete vědět, zda získáte požadovanou částku nebo nikoliv. Nemusíte nikam chodit a hlavně dokládat váš příjem, což je povoleno ale jen u několika poskytovatelů a je nutné si předem přečíst podmínky k získání půjčky.

Inspirace:  V čem nám pomůže alkohol kalkulačka on-line?

Půjčka na cokoliv a rychle

Rychlé půjčky bez doložení příjmu jsou spojeny s rychlou výplatou peněz. Peníze získáte převodem na bankovní účet, poštovní poukázkou nebo v hotovosti. Rychlé půjčky bez doložení příjmu jsou ve většině případů v nižších sumách – cca od 1000 Kč do 10 000 Kč maximálně. Ani doba splatnosti není nijak dlouhá a nepřekračuje několik týdnů. Je tedy třeba si uvědomit, jestli jste v tak krátké době schopni vrátit požadovanou částku i s úroky nebo poplatky. Někde jsou povoleny i doklady splácení nebo prodloužení doby splácení, ale to je vždy spojeno s poplatkem navíc za umožnění této služby. U rychlé půjčky bez doložení příjmu po vás bude vyžadován občanský průkaz, někde chtějí i ručitele.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *