Půjčky pro nezaměstnané

Dnešní doba je velmi nejistá. Málokdo může říci, že má svou práci jistou a že se nebojí, že o ní přijde. Děsí vás, že se vám to stane a vy zůstanete bez finančních prostředků, nebo už se vám to stalo a hledáte možnost jak si půjčit?

Jsou tu pro vás speciální půjčky pro nezaměstnané. Využijte půjčky pro nezaměstnané. Půjčky pro nezaměstnané představují jeden druh nebankovních půjček, které jsou u nás čím dál více oblíbené a mají i více poskytovatelů a také spokojených klientů.

Účel půjčky pro nezaměstnané určuje už název. Jsou tu pro vás v případě, že ztratíte zaměstnání a nemáte dostatek peněžních zdrojů.

Jak získat půjčky pro nezaměstnané?

Pokud si chcete si vyřídit bankovní půjčku, je to ztráta času, jako nezaměstnaní ji nedostanete. Půjčky pro nezaměstnané však nevyžadují potvrzení o výši příjmů a ani nenahlížejí do výpisu z registru dlužníku. Tím se otevírají pro mnohé lidi, kteří nemají šanci uspět u banky.

Inspirace:  Jsou nějak zvýhodněny půjčky pro klienty stávajících institucí?

A co vás ještě potěší u této půjčky?

Je to především rychlost vyřízení. Celý proces proběhne velmi rychle a vy už brzy budete mít peníze, které můžete využít na cokoliv. Žádost o půjčku pro nezaměstnané si lze podat telefonicky či on-line formulářem, který je jednoduchý a intuitivní.

Zaujali vás výhody této půjčky, i když zrovna nezaměstnaní nejste? To vůbec nevadí. Využít ji může každý, kdo není ochotný prokazovat své příjmy či ví, že by nestačily na půjčku. Proto si tyto peníze mohou půjčit i studenti, ženy na mateřské dovolené nebo důchodci.

9 comments

  1. Chci jen upozornit všechny ať si dávají pozor na Firmu XTC consulting jsou to podvodníci.
    Nejdřív budete mluvit s pánem který je celkem fajn na první dojem. Dáte si sraz mimo váš domov a pak přijede záskok že prý pán má jednání. Vytáhnou z vás peníze a půjčku už neuvidíte. Na tel. čísle to nikdo nebere. Kdo má s touto firmou zkušenosti napište na email a můžem podat hromadnou žalobu. K.mouckova@seznam.cz

    1. Ahoj, dnes jsem podala trestni oznameni na tuto spolecnost. Uvidime. Kazdopadne cim vice nas bude, tim lepsi!

  2. XTC consulting jsou to podvodníci. Dávám na policii na ně žalobu a tomu panu Drdovy nechám přerážet nohy a rozbít hubu aby už nemohl okrádat.

  3. Dobrej byl jsem okraden firmou xtc consulting moje zadost o půjčku 300 000byla schválena po te jsem si domluvil schůzku z finančním poradcem teto firmy a vyplazl sem jim vratnou kauci 17 000kc a rozhodne to tak nechci nechat vim ze policie a jiné orgány s tím nehodlají a možná ani nechtějí nic dělat!! Tak proto zadán vas další okradene firmou xtc consulting aby jsme se společně spojili sešli se a domluvili se co bude dal…videl bych to tak ze bych si s nim dal schůzku pod jiným jménem a společně všichni provedené by jsme se na něj vrhly policie s tím nic neudělá uvedena firma neexistuje tak jediné co zbývá vzít zákon do svejch rukou kdo by mel zájem zde dávám své tel číslo 775399886

  4. Nejlepší řešení je vzít si půjčku v bance, kde nejsou tak vysoké úroky, ale záleží, jestli nejste v exekuci, nebo podobné šlamastice. Srovnání bank je třeba na adrese: http://www.banky.cr/ a myslím, že jsem tam zahlédla i odkaz na diskuzi ohledně nebankovních půjček… Hodně štěstí!

  5. Koukám, že se objevili další podvodné úvěrové společnosti. Ach jo. Nezdá se vám, že je toho čím dál víc? Já když už si potřebuju půjčit, tak spíše jen nějakou tu kačku před výplatou, protože to prostě občas nezvládám, ale snad se to zlepší. Na tyhle půjčky mohu dát opačnou referenci a osobní zkušenost. Zkoušel jsem toho více, někde to vypadalo dobře, ale nakonec po mě chtěli ještě další poplatky. Nedávno jsem narazil na tuto půjčku http://www.raketova-pujcka.cz a protože jsem zrovna potřeboval, tak jsem ji vyzkoušel. Kupodivu proběhlo vše v pohodě a velmi rychle. Půjčku mi schválili do 15 minut a peníze jsem měl na účtu ještě ten den. Žádné poplatky o kterých bych nevěděl a vše v pohodě. Jen je to samozřejmě krátkodobá půjčka. Je to omezeno splatností 30 dní a strop je 4 500 Kč. Ale to je na to co potřebuji dostačující. Takže pokud hledáte něco takového, tak toto mám prověřeno. Hodně štěstí všem, ale pokud si půjčovat nemusíte, je to ještě lepší 😉

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *