Půjčky na podnikání

Pro ty, co začínají byznys, jsou půjčky na podnikání častokrát jediným zdrojem počátečních peněz na rozběhnutí vlastního živobytí. Ale půjčit si můžete samozřejmě i později, když už fungujete delší dobu a zkrátka potřebujete větší finanční injekci.

Pro takové účely mají banky specifické úvěrové produkty určené podnikatelům s výhodnými podmínkami, pokud byste zkrátka hned v bance neuspěli, jsou zde ještě nebankovní společnosti a například i GE Money Bank.

Pokud již podnikáte alespoň rok a máte daňové přiznání takové, že jste vyšli s za loňský rok s plusem, Vaše první cesta by měla směřovat do banky. Zde máte možnost získat půjčky na podnikání s úrokem již od 8 % a to bez účelově se splatností buď 36 měsíců při úvěrech bez ručení nebo s delší splatností, i 120 měsíců, pokud úvěr zaručíte nemovitostí ve vlastnictví podnikatele či s.r.o. , úvěrový limit je až do 500 000 Kč podle daňového přiznání a bonity.

O úvěru na podnikání od GE Money Bank psali zde http://www.pujcky-comodor.cz/uvery-na-podnikani/

Půjčky na podnikání od nebankovní společnosti

Pro ty, co nemohou využít banku, jsou tu ještě nebankovní společnosti. Půjčky tohoto druhu ale čistě neposkytují, spíše si můžete vybrat z bohaté nabídky jiných úvěrů, na jejichž získání Vám postačí buď založit nemovitost, nebo dokladovat příjem za poslední tři měsíce podnikání. Někdy stačí potvrzení od daňového úřadu bezdlužnosti. Pokud budete chtít půjčku bez zajištění, můžete získat do 6.000 Kč na 48 měsíců při úroku kolem 25 %.

Inspirace:  Jaké parametry mám mít výhodná půjčka

GE Money Bank poskytuje i půjčky na podnikání. Při výhodném úroku můžete získat buď krátkodobý úvěr na provozní investice nebo úvěr na investice dlouhodobě. Pro získání výhodných podmínek musíte ale splnit několik administrativních podmínek a doložit mnoho potvrzení, což prodlužuje čas vybavení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *