Osobní bankovní půjčka GE Money Bank

GE Money Bank se na českém trhu objevila v roce 1997 a se svým příchodem přinesla mnoho inovativních myšlenek. GE Money Bank byla první bankou, která nám umožnila konsolidovat půjčky či refinancovat hypotéky. Téma dnešního článku směřuje k jednomu z produktů GE Money Bank, a to k osobní půjčce. Zaměříme se na možnosti osobního úvěru této přední a stále rychle rostoucí banky. Kolik si můžete u GE Money Bank půjčit a kdo na půjčku dosáhne?

Hlavní parametry osobní půjčky GE Money Bank

GE Money Bank poskytuje jak osobní půjčky, tak i hypotéky. Co se osobní půjčky GE Money Bank týče, ta nese název Expres půjčka a můžete si jejím prostřednictvím půjčit částku ve výši 20 000 Kč až 800 000 Kč. Splatnost, která se pohybuje od 24 do 84 měsíců, stejně tak jako výši měsíční splátky vám bez problémů vypočítá kalkulačka na stránkách společnosti. Mimo to vám však půjčka GE Money Bank nabízí možnost volby splátky podle vašich potřeb a také možnost rozložit si splácení až do 96 měsíců.

Víte, že … úroková sazba Expres půjčky se pohybuje od 7%.

V rámci půjčky si také můžete sjednat pojištění proti neschopnosti splácet, které však není nutnou podmínkou, ale může být spíše výhodou.

Kdo může půjčku získat?
Expres půjčku může získat:

  • každá fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm a kontaktní adresou na území ČR (pokud o půjčku žádá cizinec, je nutno předložit povolení k pobytu na území ČR),
  • je potřeba doložit trvalý zdroj příjmů s minimálním měsíčním příjmem 5 000 Kč (pro OSVČ 60 000 Kč jako základ daně za předešlý rok).
  • podmínkou je i vlastnictví běžného účtu vedeného u GE Money Bank, který vám může být případně založen spolu s půjčkou.
Inspirace:  Jak vypadá taková moderní bankovní půjčka?

Půjčované částky jsou navíc podmíněné souhlasem či existencí spolužadatele. U částky nad 300 000 Kč musíte doložit souhlas manžela/ky a u částky nad 500 000 Kč potřebujete spolužadatele.

Jak o půjčku zažádat?

O Expres půjčku můžete zažádat dvěma způsoby. Za prvé můžete využít nejbližší pobočku a sjednat si půjčku osobně. Za druhé můžete využít modernější a v poslední době velmi oblíbený způsob online sjednání půjčky.

Výhody Expres půjčky

  1. Mezi nesporné výhody půjčky patří nulové poplatky za zřízení půjčky či vedení účtu.
  2. Možnost půjčku předčasně splatit a možnost získat peníze do 5 minut od podepsání smlouvy.
  3. Výhodou je sjednání online.
  4. Možnost využít online kalkulačku na výpočet splátek, jejichž výši a délku splácení si můžete zvolit sami.

Nevýhody Expres půjčky
První nevýhodou Expres půjčky GE Money Bank je vlastnictví běžného bankovního účtu GE Money Bank, který vám bude v případě, že jej nemáte, ochotně založen. Mezi další možné nevýhody, které jsou však pouze zárukou schopnosti splácet, jsou celkem přísné podmínky získání půjčky – doložení příjmů, apod.

Na závěr

Expres půjčka GE Money Bank je ověřeným bankovním produktem, který na rozdíl od nebankovních i mnohých bankovních půjček poskytuje jistotu. Samozřejmě, že sjednání trvá déle než u nebankovní společnosti, na druhou stranu jsou zde nižší úroky, nulové poplatky a hlavně jistota, že nejde o podvod.

Osobní bankovní půjčka GE Money Bank představuje řešení pro ty z vás, kteří se raději spolehnou na bezproblémovou bankovní půjčku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *