Líbezně znějící název může být ukázkovou lichvou – Kouzelná půjčka

Nemusíte být žádný znalec psychologie, marketingu a ani českého jazyka a statistik, abyste věděli, že existují slova, která jsou a naopak která nejsou sympatická. Nikdo nemáme rádi daně, poplatky, pokuty aj. a naopak našim uším lahodí překvapení, dárek, nebo i kouzla. Kouzelná půjčka je tak něco, co si možná přejeme a konečně můžeme mít.

Jaká by měla být kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka může znamenat to, že byla nadpřirozenými silami vyvinuta taková Kouzelná půjčka, že ji chceme všichni a nikdo nesmí váhat. Jakoby kouzelná půjčka byla to, po čem všichni toužíme a zbavena všemožných poplatků, úroků. Naopak má to, co potřebujeme. Kouzelná půjčka by tedy měla být takovou půjčkou, že si půjčím jakýkoli finanční obnos a vrátím, až se mi bude chtít a to zcela stejnou částku, kterou jsem si kouzelnou půjčkou půjčil.

Jaká je ve skutečnosti kouzelná půjčka

Klasická krátkodobá mikro-půjčka je přesně to, co si můžeme pod pojmem kouzelná půjčka představit. Maximálně možná částka pro čerpání kouzelné půjčky je 10 000 Kč a to na maximálně možných 29 dní. Jako alternativu můžete vyzkoušet i SMS půjčku do deseti tisíc korun.

Inspirace:  Půjčka 7 - moderní krátkodobá půjčka


Tudíž rozhodně nejde o nic extra výhodného, co by mělo oslnit. Navíc poplatek, respektive úkor z prodlení je až neuvážený – téměř tři tisíce korun. Což je skutečně vysoká částka kouzelné půjčky.

Marketingový tah

I samotná internetová prezentace kouzelné půjčky je dost lákavá a celkem milá. Rozhodně nepůsobí agresivně a celý web je tak nějak systematicky a hlavně přehledně uspořádán. V úvodu nechybí kalkulačka, podle které si jasně a hned uděláme o kouzelné půjčce přehled a můžeme tak zvážit, zda je pro nás vhodná. Jenže bohužel jsou i tací, kteří o tom neuvažují a kouzelnou půjčku si i tak zřídí. Na splacení jednorázová částky asi třináct tisíc během měsíce nemají a tak musí prodlužovat, což stojí další peníze a kouzelnou půjčku řeší další půjčkou a dluhů se pak nemohou dostat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *