Zuno půjčka s úroky od 6,90 % ročně

Potřebujete si půjčit peníze? Jestliže hledáte výhodnou půjčku, kde získáte nízký úrok, bude vám vyhovovat bankovní půjčka Zuno. Úrokové sazby začínají už na 6,90 % ročně. Zuno půjčka je dostupná ve výši od 10 000 Kč do 500 000 Kč.

Při poskytnutí půjčky si sami vyberete účel použití, protože peníze se dají používat na cokoliv a nevyžaduje se uvádění účelu.

Zuno půjčka a splácení

U Zuno půjčky si velice jednoduše můžete online vypočítat splátku půjčky pro různou výši vypůjčené sumy. Jakmile dojde k posouzení a schválení, bude vám prozrazena konkrétní úroková sazba za dobu pravidelného splácení ve stanovených termínech. Splácení půjčky se dá také  pojistit.

Pojištění následně využijete v době, kdy nebudete schopni platit v nepříznivém období. Konkrétně jde například o dobu v dlouhodobé pracovní neschopnosti, při  ztrátě zaměstnání, invaliditě či úmrtí. Sami si zvolíte den, kdy se bude poukazovat splátka z účtu na vaší půjčku. Nejlépe je si zvolit dobu po výplatě, aby byla jistota, že se splátka zrealizuje bez problémů.

Inspirace:  Jaká konkrétní půjčka může dnes vyhovět vašim potřebám?

Poskytnutí půjčky od Zuno

Splácení je možné po dobu od šesti až do 72 měsíců. Pro posouzení nebudete potřebovat žádné ručitele a ani zprostředkovatele. Aby vám byla Zuno půjčka poskytnuta, je nutné mít založený běžný účet u ZUNO banky. Otevření účtu můžete realizovat i v den podání žádosti o vaší půjčky.

Co se poplatků týče, neplatíte nic za poskytnutí půjčky a také vás nečekají žádné měsíční poplatky. Úroková sazba je stálá po celou dobu existence půjčky. Úrok bude tedy platný ten, který budete mít při uzavření smlouvy a nezmění se až do konce splacení půjčky. Počítejte s nízkým úročením po celou dobu.

Zuno půjčka vám také umožní refinancování dříve poskytnutých půjček a úvěrů u jiných bank a nebankovních společností. Díky vyplacením starých půjček budete mít jen jeden úvěr k pravidelnému splácení.

http://youtu.be/5qUtFOWwPzM

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *