Zuno půjčka s úroky od 6,90 % ročně

Potřebujete si půjčit peníze? Jestliže hledáte výhodnou půjčku, kde získáte nízký úrok, bude vám vyhovovat bankovní půjčka Zuno. Úrokové sazby začínají už na 6,90 % ročně. Zuno půjčka je dostupná ve výši od 10 000 Kč do 500 000 Kč.

Při poskytnutí půjčky si sami vyberete účel použití, protože peníze se dají používat na cokoliv a nevyžaduje se uvádění účelu.

Zuno půjčka a splácení

U Zuno půjčky si velice jednoduše můžete online vypočítat splátku půjčky pro různou výši vypůjčené sumy. Jakmile dojde k posouzení a schválení, bude vám prozrazena konkrétní úroková sazba za dobu pravidelného splácení ve stanovených termínech. Splácení půjčky se dá také  pojistit.

Pojištění následně využijete v době, kdy nebudete schopni platit v nepříznivém období. Konkrétně jde například o dobu v dlouhodobé pracovní neschopnosti, při  ztrátě zaměstnání, invaliditě či úmrtí. Sami si zvolíte den, kdy se bude poukazovat splátka z účtu na vaší půjčku. Nejlépe je si zvolit dobu po výplatě, aby byla jistota, že se splátka zrealizuje bez problémů.

Poskytnutí půjčky od Zuno

Splácení je možné po dobu od šesti až do 72 měsíců. Pro posouzení nebudete potřebovat žádné ručitele a ani zprostředkovatele. Aby vám byla Zuno půjčka poskytnuta, je nutné mít založený běžný účet u ZUNO banky. Otevření účtu můžete realizovat i v den podání žádosti o vaší půjčky.

Inspirace:  Online půjčka snadno a rychle

Co se poplatků týče, neplatíte nic za poskytnutí půjčky a také vás nečekají žádné měsíční poplatky. Úroková sazba je stálá po celou dobu existence půjčky. Úrok bude tedy platný ten, který budete mít při uzavření smlouvy a nezmění se až do konce splacení půjčky. Počítejte s nízkým úročením po celou dobu.

Zuno půjčka vám také umožní refinancování dříve poskytnutých půjček a úvěrů u jiných bank a nebankovních společností. Díky vyplacením starých půjček budete mít jen jeden úvěr k pravidelnému splácení.

http://youtu.be/5qUtFOWwPzM

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *