Půjčky bez nahlédnutí do registru

Každý, kdo se někdy zadlužil a nevyhnul se problémům s placením dohodnutých splátek včas, může tušit, že mu to nijak neprojde. Problémoví klienti se zaznamenávají do registrů dlužníků a tyto seznamy jsou k dispozici i ostatním poskytovatelům, pokud je chtějí vidět. Co z toho vyplývá? Máte-li záznamy v registrech dlužníků, můžete většinou zapomenout na poskytnutí nějaké další půjčky nebo úvěru.

Co mohou dělat žadatelé s resty z dříve poskytnutých půjček? Řešením jsou půjčky bez registru. Poskytují je hlavně některé nebankovní společnosti. V praxi jde o to, že někteří poskytovatelé nebankovních půjček mají v podmínkách, že při posuzování půjčky nenahlíží do registrů dlužníků, tudíž je úplně jedno, jestli tam máte nějaké záznamy či nikoliv.

Půjčky bez registru se poskytují velice rychle a nemusíte shánět moc dokumentů. Nejčastěji a nejpohodlněji zařídíte půjčky bez registru online způsobem, kdy na webových stránkách různých poskytovatelů a  zprostředkovatelů najdete žádost o půjčku. V online formuláři vyplníte požadované údaje, odešlete kliknutím a čekáte na odezvu od poskytovatele. Pokud dojde k schválení půjčky, následně proběhne vyplacení peněz v hotovosti, převodem na účet nebo poštovní poukázkou.

Inspirace:  Líbezně znějící název může být ukázkovou lichvou - Kouzelná půjčka

Půjčky bez registru také mohou kontrolovat registry a i v případě záznamu půjčku dostanete, protože se vám poskytne částka k pokrytí předešlých dluhů. Zbývající část peněz se vám vyplatí a můžete ji libovolně využívat pro své nákupy. Půjčky bez registru se mohou dávat i bez potvrzení bez příjmu, což otevírá možnosti k poskytnutí půjčky pro momentálně nezaměstnaní osoby, ženy na mateřské dovolené nebo plnoleté studenty. Půjčovat si mohou i osoby pobírající starobní nebo invalidní důchod. Je potřeba si pročíst podmínky poskytnutí půjčky – většinou se dávají bez poplatků předem za posouzení a vyřízení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *