Vyzkoušejte nebankovní půjčky ihned

Lákají vás půjčky, ale z nějakého důvodu nechcete půjčku řešit v bankách? Máte ještě možnost si zřídit půjčku u nebankovní společnosti. Na území ČR nyní funguje hned několik, dá se říci desítky, nejrůznějších poskytovatelů půjček. Pochopitelně jsou zajímavější nabídky, které se vyřídí snadno a rychle.

Profi Credit nebankovní půjčka ihned

Nebankovní půjčky ihned zastupuje i půjčka od Profi Credit. Společnosti nechybí mnohaleté zkušenosti z oboru a má pobočky i v jiných zemích. Půjčky jsou k dispozici v různých druzích. Podnikatelé mohou mít částky od 30 000 do 300 000 Kč. Fyzické osoby si nejčastěji přijdou na sumy od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Zájemci o půjčky musí prokazovat svou bonitu. Jestliže je částka k půjčení příliš vysoká, nabízí se jiné řešení v podobě nižší sumy. Pokud vám stačí méně, můžete půjčit až 4 999 Kč. Zde není nutné dokládat příjem. Půjčky jsou neúčelové – na cokoliv.

Půjčka Provident

Půjčka Provident je velmi rychlá a snadná. Peníze z půjčky obdržíte od zástupců společnosti v hotovosti už do několika hodin. Nebankovní půjčky ihned od Provident se poskytují v částkách od 4 000 Kč do 80000 Kč. Půjčka je k mání bez nutnosti shánět ručitele nebo zajištění. U posuzování půjčky se nenahlíží do registru dlužníků.

Inspirace:  SMS půjčky pro rychlé peníze

Nebankovní půjčka Tommy Stachi

Nebankovní půjčky ihned je získatelná také u společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která poskytuje krátkodobé finanční půjčky. Ve společnosti Tommy Stachi si můžete požádat o částky od 3 000 Kč do 100 000 Kč. Splatnost je stanovena na dobu dvanácti a osmnácti měsíců. Při opakovaném půjčení se prodlužuje splatnost až do 24 měsíců. U osobní půjčky se nezkoumají registru dlužníků. Půjčka se vyplácí v hotovosti na jedné z poboček nebo se peníze posílají na váš bankovní účet. Půjčky se poskytují pro zaměstnance, pro seniory a živnostníky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *