Jaká nebankovní půjčka pro problémové klienty je nejlepší?

Hledat ten nejlepší úvěrový produkt je určitě správné. Hlavně potom ve chvíli, kdy spadáte do určité skupiny žadatelů a tedy běžná půjčka bankovní pro vás není k dispozici. Jestliže jste měli v minulosti potíže se splácením některé z vašich předchozích půjček, může pro vás být určena už jenom nebankovní půjčka pro problémové klienty. Ani ta ale nemusí být špatná. Pojďme se podívat na to, která je ta nejlepší.

Mikropůjčky jsou rychlé, ale nabízejí méně

Ideální je začít v segmentu mikropůjček, tedy v segmentu takzvaných půjček před výplatou. I takto může totiž vypadat nebankovní půjčka pro problémové klienty. Na první pohled zaujmou svou rychlostí a jednoduchostí, jelikož jsou spojeny s doslova bleskovým vyřízením v řádech minut. A to bez toho, abyste cokoliv dokládali a samozřejmě i bez toho, aby bylo nahlíženo do registrů. Vše navíc vyřídíte z pohodlí domova, bez jakéhokoliv papírování.

Drobným negativem mohou být nižší částky. Ačkoliv jsou společnosti, které nabídnou 15 – 20 tisíc korun, je to možné až při opakovaných půjčkách.

Standard se pohybuje okolo sumy 5 000 Kč. Přesto ale může mít půjčka své výhody, a to v tom, že tu první lze získat zdarma. Z hlediska úroků je tak právě tato ta opravdu nejvýhodnější.

Ani klasická nebankovní půjčka pro problémové klienty nezklame

Druhou možností je klasická půjčka, kterou reprezentují společnosti jako Provident nebo Home Credit. Pokud se podíváme na jejich charakteristiku, tak mají nejblíže k půjčkám bankovním. A to jak do výše nabízených částek, tak do výše úrokových sazeb. Logicky tedy mohou být tou nejlepší volbou ve chvíli, kdy potřebujeme desetitisíce korun, a to i na několik let. A to s úrokem, který určitě nezklame. Vše může podpořit i akce druhé jmenované společnosti, které vypadá takto: „Splácíte své půjčky řádně a včas? Vážíme si toho a odměníme vás za to. Vrátíme vám 25 % úroků. Jaká částka to bude, vám napoví naše kalkulačka.

Víte, že … výhodou této možnosti je rozhodně to, že získáte vysoké částky, jejichž splácení si rozložíte v průběhu let. Vzhledem k tomu, že můžete peníze využívat na cokoliv, tak můžete realizovat i plánované investice.

Řešení existuje i pro klienty v exekuci

Co je dnes strašákem posledních let, to je zcela určitě exekutor. Pokud už klepe na dveře i vám, je pro vás určena taková nebankovní půjčka pro problémové klienty, u které ani toto nevadí. Příkladem může být Acema, což je poskytovatel, který půjčí i na vyplacení exekuce. Díky tomu můžete získat půjčku i v případě, že jste skutečně problémový klient – a to nejenom z pohledu minulého, ale i současného. Ačkoliv to může být na první pohled pozitivní zpráva, dodat musíme to, že vás čeká ručení nemovitostí. A to třeba:

  • Bytem
  • Domem
  • Pozemkem
  • Rekreačním či výrobním objektem

2 comments

  1. mam exekuci kterou splacim z duchdu na koho se obrati o pujcku vsude kam sem napsal je to spatny. dekuji sevcik

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *