Co nám nabídne leták Hruška?

Letákové akce jsou dnes velmi oblíbené u všech generací, stejně jako jsou oblíbené u jednotlivců i u rodin. I proto lidé velmi často letáky prohlížejí. A to třemi možnými způsoby:

  • Přímo při konkrétním nákupu
  • Z pohodlí svého domova
  • Online, pomocí svého počítače

Samozřejmostí je, že dnes letáky dokáže nabídnout stále více různých obchodů. Mohou to být hobby markety, stejně jako obchody s vybavením domácnosti. Primárně to ale jsou obchody, které nabízejí potraviny. Podívejme se proto konkrétně na to, co nám může nabídnout leták Hruška. Ten je dnes spojený se stejnojmenným obchodním řetězcem, který sice patří mezi menší, ale rozhodně kvalitní.

Základem jsou potraviny – těch má leták Hruška nejvíce

Jelikož se jedná o maloobchodní síť, která je zaměřena na nabídku spojenou se samoobsluhami, je více než jasné, že dominují hlavně potraviny. Ty můžeme rozdělit do několika kategorií, jako jsou třeba potraviny čerstvé, mražené, chlazené, stejně jako trvanlivé. Ty vše tento obchod umí nabídnout a tak je jasné, že je obsahuje také leták Hruška. Samozřejmě v konkrétním letáku je nenajdeme za standardní ceny, jelikož je zde najdeme za takové, které jsou spojeny se slevovou akcí. Ta může mnohdy dosahovat třeba i několika desítek procent. Ideální volba, jak cenu výrazným způsobem snížit.

Nechybí ani dostatek nápojů

Do segmentu potravin rozhodně musíme zahrnout také nápoje, jelikož i s nimi jsou v daném letáku spojeny četné slevy. Podíváme-li se také na konkrétní nabídku, tak to rozhodně nejsou jenom nápoje nealkoholické. V nabídce slev často nechybí pivo a víno, stejně jako tvrdý alkohol. Pořádáte-li večírek a plánujete-li výhodný nákup, je ideální se do letáku zahledět a vybrat to, co bude pro vás skutečně to nejlepší. Jistotou jsou ale nabídky různých džusů, stejně jako energetických nápojů.

Inspirace:  Akční leták Kaufland

Kupte i drogerii

I tu leták Hruška nabídne a to v poměrně velkém množství. Dnes totiž platí, že většina maloobchodů nenabídne jenom potraviny, ale nabízí i věci denní potřeby. Zde je toho ideální příklad. Pokud hledáte různé čističe, přípravky spojené s osobní hygienou, cokoliv na vůni nebo dezinfekci, vše můžete jednoduše nakoupit v akci. Zmíněný leták Hruška jasně ukazuje, že i tohoto sortimentu můžete sehnat více než dost. Stačí si jenom vybrat.

A pokud v letáku nenajdete, co hledáte, není sebemenší důvod zoufat. Leták Hruška totiž obsahuje jenom to, co je aktuálně v akci. To znamená, že mnohem více sortimentu najdete přímo na prodejně, a to také za poměrně zajímavé ceny. Navíc je Hruška spojena i se zajímavým růstem, což dokládá třeba jedna ze zpráv, které se objevili v minulosti: „Maloobchodní řetězec Hruška, který patří mezi největší české obchodní sítě, hodlá převzít od svého konkurenta Tesco Stores 22 prodejen na severní Moravě.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *