Půjčka do 50000 Kč

Půjčka do 50000 KčPotřebujete peníze na různé účely? Hodí se vám půjčka do 50 000 Kč? Peníze si půjčuje stále více jedinců. Nejde o nic nemožného a ani vás to nepřivede na mizinu, pokud si pohlídáte pravidelné splácení podle smlouvy. Půjčka do 50 000 Kč se dá získat od bank nebo od nebankovních společností.

Půjčka do 50000 Kč má v bance nižší úroky než od nebankovních poskytovatelů, ale banky jsou přísnější v posuzování žádostí o půjčku. Především se jedná o sehnání ručitelů, dostatečné zabezpečení splátek a musíte být bez záznamů v registrech dlužníků.

Pokud vás zajímá nebankovní půjčky do 50000 Kč, můžete vyzkoušet služby například od známé společnosti Profi Credit.  Od Proficredit se dají získat různé druhy půjček – podnikatelé mohou žádat o částky od 30 000 do 300 000 Kč, fyzické osoby od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Žadatelé o půjčku ale musí prokazovat dostatečnou bonitu na půjčení. Pokud nebudou vyhovovat, bude jim navržena nižší částka k půjčení.

Schválení nebo zamítnutí půjčky probíhá velice svižně – peníze můžete obdržet již do 24 hodin na váš bankovní účet. O půjčku si lze zažádat online způsobem. Pokud nebudete vyhovovat dostatečným zajištěním, lze ručit nemovitostí. Bonita se dá zvýšit ručitelskými závazky nebo zavázání spoludlužníka na půjčce. Jedná se o revolvingový úvěr – splatíte část půjčky a můžete si vyčerpat další peníze. Splácení půjčky je možné až do čtyř let – 48 měsíců.

Další možností půjčení peněz je Fast Cash, o které jsme psali na finančním magazínu již dříve. Vyřízení je opět velice rychlé a snadné. Nejprve se musí vyplnit online žádost nebo zavolat telefonicky. Následně vás kontaktuje obchodní zástupce a po schválení budete mít hotovost doma do maximálně dvou dnů. Smart půjčka je k dispozici v částkách od 5000 Kč do 50000 Kč. Půjčku je možné splácet od osmi až do třinácti měsíců. O půjčku si mohou žádat zaměstnanci se stálým příjmem ze zaměstnání, ale také důchodci s invalidním či starobním důchodem, ženy na mateřské dovolené.

2 comments

  1. velmi nutněpotřebuji půjčit mobil :720589508

  2. Dobrý den, mohu jako osvč dostat půjčku 50 000,– co je potřeba dokladovat. díky

Comments are closed.