Půjčka do 5000 Kč

Půjčka do 5000 KčNedostatek peněz můžete řešit půjčkami od přátel a známých, ale také od odborníků, tedy společností, které se půjčkami zabývají profesionálně. V současné době není nutné obcházet vaše město a hledat, kde sídlí banka nebo nějaká nebankovní společnost. Půjčka do 5000 Kč jde jednoduše zařídit online cestou, dokonce velice rychle.

Půjčka do 5000 Kč není velká částka, ale i tak může zkomplikovat život, pokud vám ji v době, kdy ji potřebujete, někdo zamítne. Obraťte se tedy na poskytovatele, kteří vám budou vyhovovat a nebudou mít vysoké nároky na dokumenty apod. Půjčky se dávají také bez ručitelů a bez zajištění, neplatí se poplatky předem a nenahlíží se do registrů dlužníků. V některých případech není nutné ani potvrzení o vašem pravidelném příjmu.

Půjčka do 5000 Kč s Ferratum

Ferratum půjčka je krátkodobou půjčkou, kde si můžete požádat až o 10 000 Kč. Ferratum půjčka je mnoha lidem známá jako „finská“. Jedná se o velice rychle a snadno vyřízenou půjčku. Peníze z půjčky obdržíte okamžitě a navíc nemusíte shánět žádné ručitele. Úplně postačí vyplnění žádosti online nebo jejím zasláním díky SMS zprávě.

TIP – využijte finanční produkt bezhotovostni-pujcka-provident.cz a získejte peníze na dárky k Vánocům.

Vypůjčenou částku musíte splatit ve lhůtě od sedmi až do 45 dní. Jestliže se vám tento termín vrácení peněz zdá nereálný, máte možnost si ho až třikrát prodloužit. V případě prodloužení termínu splatnosti však počítejte s naúčtováním 15 %  z půjčené částky. Jedno prodloužení je umožněno na maximálně 15 dní.

K žádosti o Ferratum půjčku nepotřebujete dokládat žádná potvrzení o vašem průměrném příjmu – od zaměstnavatele, z podnikání. Peníze se vyplácí převodem na bankovní účet či se posílají poštovní poukázkou. Pro nové zájemce platí omezení půjčky při první žádosti na 1000 Kč. S dalšími půjčkami se tato suma zvyšuje. Při půjčce přes SMS se cena pohybuje na základě aktuálního tarifu vašeho operátora.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.