Informace o půjčce

Jaká je úroková sazba a doba splatnosti u nabízených půjček?
Výše roční úrokové sazby (a RPSN) se stanovuje individuálně na základě vyhodnocení konkrétní žádosti o půjčku. Aktuální informaci o úrokových sazbách naleznete v aktuálním Úrokovém lístku.

Dobu splácení si určíte sami. V závislosti na Vaší finanční situaci a požadavcích můžete půjčku splácet od 15 dnů od až do 72 měsíců, u vyšších částek potom i 84 nebo 96 měsíců.

Informace o půjčce – jak budu půjčky splácet?

Splátku si budeme automaticky inkasovat přímo z Vašeho běžného účtu, na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků k provedení tohoto inkasa.

Je možné provést předčasnou splátku úvěru?

Předčasnou splátku je možné provést kdykoli za dobu trvání úvěru. V závislosti na Vašem požadavku provedeme úplné splacení úvěru (a tedy jeho okamžité ukončení) nebo umoříme jeho část odpovídající výši Vaší předčasné splátky.

V případě, že není úvěr doplacen celý, budete nadále hradit měsíční splátku ve stejné výši, ale adekvátně se Vám zkrátí doba splatnosti úvěru. Částečné splátky je možné provádět i opakovaně. Předčasné splacení je zdarma.

Jaké doklady budu potřebovat?
Při žádosti o půjčku předkládáte následující doklady:
občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas).
dva telefonní kontakty (číslo pevné telefonní linky nebo číslo mobilního telefonu domů a do zaměstnání).
doklad pro ověření kontaktní adresy znějící na Vaše jméno a adresu (např. výpis z běžného účtu, vyúčtování SIPO, telefonu, elektřiny, plynu).
doklad o pravidelném měsíčním příjmu:

  • jste-li zaměstnanec, potvrzení o výši příjmu od Vašeho zaměstnavatele.
  • jste-li podnikatel, aktuální daňové přiznání za minulý rok a doklad prokazující oprávnění podnikat (živnostenský list nebo koncesní listinu).
  • jste-li důchodce, důchodový výměr.

V případě jakékoliv změny dříve předložených údajů je třeba doložit jejich aktualizaci.

Mohu si vzít další půjčku, pokud už jednu mám?
Ano, je to možné.