Hypotéka

HypotékaZajímáte se o hypotéku? Chcete si o ni požádat online a ušetřit si spoustu času? Nyní máte možnost se zajímat o hypotéku s výhodnou úrokovou sazbu od 2,49 % p.a. úroková sazba je garantována na třicet dní – stanovená sazba je garantovaná od obdržení nabídky.

I na hypotéku může člověk spěchat. Potřebujete, aby vaše žádost byla vyřízena velice rychle a nejlépe schválena už do 24 hodin? I to je možné! Díky hypotéce HypoExpres se dočkáte expresního posouzení vašich dodaných materiálů a osobních údajů. Ano, již za jeden den budete vědět, jestli obdržíte dostatek financí na váš vysněný byt nebo nemovitost.

Při posuzování vám bude sdělena částka, kterou budete splácet po vybrané několikaleté období. Výhodou je, že můžete dávat mimořádné splátky zdarma, tedy bez jakýchkoliv sankcí. Díky možnosti splatit jednou ročně až 20 % vašeho hypotečního úvěru zdarma ušetříte! Nabídka se vztahuje na účelové hypoteční úvěry od dvou milionů Kč, které mají zvolené úrokové období tři, pět nebo deset let.

Na co použít hypotéku?

Hypotéka má mnoho účelů a jistě se v nich najde i váš důvod, proč se zadlužit. Hypotéka se dá použít účelově na koupi nemovitosti – psali jsme na webu o hypotékách České spořitelny. Konkrétně se jedná o rodinný dům, bytovou jednotku, bytový dům, družstevní byt, chatu, rekreační objekt, ale také pozemek. Díky hypotéce můžete uhradit kupní cenu, včetně doplatku na nejvyšší podání v dražbě, pokud to souvisí s nabytím vlastnictví k nemovitosti, koupí spoluvlastnického podílu na nemovitosti. Hypotéka se bere také na výstavbu nemovitosti. Nejčastěji se peníze čerpají tak, že dokládáte faktury – například za použitý materiál, za práci řemeslníkům apod. Některé hypotéky lze získat na výstavbu i bez dokládání faktur, či můžete obdržet nějaké volné finanční prostředky – procenta poskytnutí hotovosti se liší u jednotlivých společností. Na čerpání hypotéky budete mít daný limit několika měsíců až rok či více.

Hypotéku lze využít také na stavební úpravy různého rázu. Potřebujete zmodernizovat kuchyni? Chcete si přistavět garáž nebo dostavět nedokončený domek? Hypotéka poslouží na různé přestavby, modernizace, opravy, nástavby, vestavby a rekonstrukce v různém rozsahu. Hypotéka dobře poslouží i na vypořádání majetkových poměrů. Může jít třeba o vypořádání podílového spoluvlastnictví, vypořádání dědictví, ale také na refinancování dříve poskytnutých úvěrů a půjček nebo úhradu již provedených investic z dřívější doby, které se týkaly nemovitosti.

S hypotékami souvisí také tzv. předhypoteční úvěr, který se poskytuje s tím, že brzy bude vyplacen a nahrazen hypotečním úvěrem. Předhypoteční úvěr je volbou pro klienty, kteří nemají po nějaký čas k dispozici nemovitost vhodnou pro zajištění hypotečního úvěru.

Hypotéka online – vyplňte žádost níže