Půjčka do 10000 Kč

Půjčka do 10000 KčMáte nečekané placení a potřebujete ho vyřídit brzy? Rozhodli jste se o půjčku a její částka bude činit maximálně deset tisíc? Půjčka do 10000 Kč je možná od většiny známých bank, kterými jsou Komerční banka, Česká spořitelna, ČSOB, Sberbank, Raiffeisenbank, Zuno, UniCredit Bank a jiné.

Jim konkurují nebankovní společnosti, kterých najdete v naší zemi desítky. Mezi známější patří Ferratum, Provident, Home Credit, Profi Credit, Cetelem, Cofidis a mnozí další poskytovatelé.

Půjčka do 10000 Kč se vyřizuje velice rychle, a to jak u bankovních, tak nebankovních institucí. Každá společnost si ovšem klade své specifické podmínky. U bank se častěji setkáte s potřebou mít ručitele s příjmem, ale také vy sami musíte prokazovat příjem, buď jako zaměstnanci nebo jako podnikatelé.

Vaše příjmy musí být po odečtení životního minima tak velké, aby se bez problémů pokryly vaše splátky na půjčku. Půjčka do 10000 Kč se od nebankovních společností poskytuje bez poplatků předem. Pokud po vás někdo chce platit předem za posouzení, vyberte si raději jinou společnost.

Nebankovní půjčka do 10 000 Kč, jejichž srovnání naleznete na těchto stránkách, je spojena s vyšším úročením než jste zvyklí u bank, ale má také jisté přednosti. Není výjimkou, že obnos získáte už několik hodin od posouzení a schválení půjčky. Nemusíte shánět žádné ručitele ani jiné zástavy. Půjčky mohou často získat i osoby bez stálého příjmu, čehož využívají především mladí lidé (plnoletí), senioři, ženy na mateřské dovolené nebo momentálně nezaměstnaní.

U nebankovních půjček se většinou nekontrolují registry dlužníků. V tomto případě tedy můžete mít nějaké vroubky ve splácení dosavadních půjček, které jste si vzali jinde a nebude to vadit při posuzování vaší žádosti.

Ovšem je třeba si uvědomit, že v případě dalšího neplacení se dostanete velice rychle do spárů přísných exekutorů.